HATAY’DA 2020 YILININ İLK BEBEĞİ ‘BEDİA’ OLDU… ​
01 Ocak 2020

HATAY’DA 2020 YILININ İLK BEBEĞİ ‘BEDİA’ OLDU…

Hatay Devlet Hastanesinde 2020 yılının ilk saatlerinde yeni yılın ilk bebeği dünyaya geldi. Normal doğumla dünyaya gelen 'Bedia' isimli kız çocuğu Hatay’da yeni yılın ilk bebeği oldu.
Hastanemiz Kadın Doğum Ünitesinde 2020 yılının ilk dakikalarında Yusuf ve Semire ŞANVERDİ çiftinin ilk çocukları dünyaya geldi. Yaklaşık 4 kilogram ağırlığında dünyaya gözlerini açan kız bebeğe ailesi tarafından “Bedia” ismi verildi.
Aileye hastane başhekimimiz Dr. Mahmut BAYRAKÇIOĞLU da tebriklerini ileterek Sağlıklı ömürler diledi..
İlk kez anne olmanın mutluluğunu yaşadığını ifade eden Semire ŞANVERDİ, “Çok mutluyuz. Çok şükür sağlıklı olarak dünyaya geldi bebeğimiz. Yeni yılın ilk bebeği oldu, yeni yılda sağlık huzur ve barış istediklerini belirterek, çocuklarımız sağlıklı büyüsün istiyoruz” dedi.
Baba Yusuf ŞANVERDİ ise; ilk kez baba olmanın çok güzel bir duygu olduğunu dile getirerek “Allah herkese nasip etsin önemli olan bizim için sağlıklı doğması idi.Vatanına milletine hayırlı bir evlat olur inşallah” dedi.
ŞANVERDİ; “Tüm dünyada huzur, mutluluk ve sağlık olsun yeni yılda barışın hâkim olduğu bir dünya olmasını istiyoruz” dedi
Doğumu gerçekleştiren Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Opr.Dr. Fatma Sevra BASTACI; normal doğumla yeni yılın ilk bebeğinin dünyaya geldiğini belirterek, anne ve bebeğin gayet sağlıklı olduğunu, yeni doğan bebeğimize ve ailesine sağlıklı ve huzurlu bir yıl olmasını temenni ediyorum dedi.

1.jpg
2.jpg
3.jpg
mahmutbey.jpg