BÖLÜMLER | ADI SOYADI | ÜNVANI |
KURUMSAL YAPI | Figen DUMAN | Başhekim Yardımcısı |
KALİTE YÖNETİMİ | Ali Hüsameddin DEMİRLİ | Kalite Direktörü |
DOKÜMAN YÖNETİMİ |
RİSK YÖNETİMİ | Nesip KALACI | İş Sağlığı Güvenliği Uzmanı (Uzman Hekim) |
Serkan Sabit DURAN | Bilgi İşlem Personeli (İSG Birimi) |
Kısmet KABAALİ | Hemşire (İş Yeri Hekimliği) |
KURUMSAL VERİMLİLİK | Betül Mercan BAYAROĞULLARI | Hemşire (Kalite Birimi) |
İSTENMEYEN OLAY BİLDİRİM SİSTEMİ | Bahadır BİNİCİ | Hemşire (Kalite Birimi) |
ACİL DURUM VE AFET YÖNETİMİ | Mustafa Kemal AKIN | Sivil Savunma Uzmanı |
Emrah ZEMZEMOĞLU | Elektrik Elektronik Mühendisi |
KBRN HİZMETLERİ | Özgür ŞAHAN | Başhekim Yardımcısı (Uzman Hekimi) |
EĞİTİM YÖNETİMİ | Emine ALDEMİR | Hemşire (Eğitim Birimi) |
SOSYAL SORUMLULUK | Nesrin SÖKER | Hemşire (Eğitim Birimi) |
HASTA DENEYİMİ | Fetnur SİLOĞLU | Hemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi) |
HİZMETE ERİŞİM | Funda KIZILDAĞ | Hemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi) |
Fetnur SİLOĞLU | Hemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi) |
YAŞAM SONU HİZMETLER (ANA BİNA) | Gülyemin ÖZTÜRK | İmam Hatip (Morg Ana Bina) |
YAŞAM SONU HİZMETLER (EK BİNA) | Muhammed ALTINBAŞAK | İmam Hatip (Morg Ek Bina) |
SAĞLIKLI ÇALIŞMA YAŞAMI | Serap AŞMER | Hemşire (Kalite Birimi) |
ÖZLÜK BİRİMİ | Mehmet TUNÇ | VHKİ |
ENFEKSİYONLARIN ÖNLENMESİ VE KONTROLÜ | Fatma İnal | Hemşire (Enfeksiyon Kontrol Birimi) |
NÜTRİSYON DESTEK HİZMETLERİ | Yeliz İLKBAŞARAN | Diyetisyen |
İLAÇ YÖNETİMİ | Muhittin ŞENSOY | Eczacı |
İLAÇ YÖNETİMİ (EK BİNA) | Derya KADIOĞLU | Eczacı | |
TRANFÜZYON HİZMETLERİ | Layık CİDE | Biyolog (Tranfüzyon Merkezi) |
TEMİZLİK, DEZENFEKSİYON
VE
STERİLİZASYON HİZMETLERİ | Abdurrahman SARCAN | Destek Hizmetleri Müdürü |
Metin FAİZ | Temizlik Personeli (İdari Bürolar) |
Kübra AKSOY | Hemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi) |
GÖRÜNTÜLEME HİZMETLERİ (ANA BİNA - EK BİNA) | Ayhan BAYTAR | Sağlık Memuru (Servis Sorumlu Hemşiresi) |
RADYASYON ONKOLOJİ HİZMETLERİ | Ali OLGUNER | Sağlık Fizikçisi |
NÜKLEER TIP HİZMETLERİ |
ENDOSKOPİ ÜNİTESİ HİZMETLERİ | Emine YEŞİLOVA | Hemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi) |
ESWL (TAŞ KIRMA) HİZMETLERİ | Gökhan BAYIRLIOĞLU | Radyoloji Teknisyeni (Birim Sorumlusu) |
ACİL SERVİS HİZMETLERİ (ANA BİNA) | Doğan DÖNMEZ | Hemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi) |
ÇOCUK ACİL-KADIN DOĞUM ACİL (ANA BİNA) | Meryem CEYLAN YALGIN | Hemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi) |
ACİL SERVİS HİZMETLERİ (EK BİNA) | Gülcan ÇAM | Hemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi) |
AMELİYATHANE HİZMETLERİ (ANA BİNA) | Bircan GÜLER | Hemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi) |
AMELİYATHANE HİZMETLERİ (EK BİNA) | Zeycan YETER | Hemşire | |
ANA BİNA ANESTEZİ HİZMETLERİ | Yılmaz ÇERÇİ | Anestezi Teknisyeni (Birim Sorumlusu) |
EK BİNA ANESTEZİ HİZMETLERİ | Nimet TÜRKMEN | Anestezi Teknisyeni |
YOĞUN BAKIM ÜNİTESİ (GENEL YOĞ.BAK.) | Sevilay BOZKURT | Hemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi) |
KVC YOĞUN BAKIM ÜNİTESİ | Ayşe ÇETİN | Hemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi) |
ÇOCUK YOĞUN BAKIM ÜNİTESİ | Fatma ÖCAY | Hemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi) |
KORONER YOĞUN BAKIM ÜNİTESİ | İsmet BAŞIBÜYÜK | Hemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi) |
YENİDOĞAN YOĞUN BAKIM ÜNİTESİ | Sevgi ATEŞ | Hemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi) |
ACİL YOĞUN BAKIM ÜNİTESİ | Nilay KARASALİH | Hemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi) |
DOĞUMHANE ÜNİTESİ | Aynur BASIK | Ebe (Servis Sorumlu Hemşiresi) |
DİYALİZ ÜNİTESİ | Serpil KILINÇ | Hemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi) |
PSİKİYATRİ ÜNİTESİ | Aysel BEYAZ | Hemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi) |
TOPLUM RUH SAĞLIĞI HİZMETLERİ | Ayfer ATILGAN | Hemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi) |
BİYOKİMYA LABORATUVARI (ANA BİN) | Mezago ALHAS | Sağlık Memuru (Laboratuvar Teknisyeni) |
BİYOKİMYA LABORATUVARI (EK BİNA) | Abdullah ÖZDOĞAR | Sağlık Memuru (Laboratuvar Teknisyeni) |
ACİL LABORATUVAR (ANA BİNA -EK BİNA) | Erol MATTAOĞULLARI | Sağlık Memuru (Laboratuvar Teknisyeni) |
MİKROBİYOLOJİ LABORATUVARI (ANA BİNA) | Pınar AKSOY | Biyolog |
MİKROBİYOLOJİ LABORATUVARI (EK BİNA) | Hacer ÖZTÜRK | Laboratuvar Teknisyeni |
PATOLOJİ LABORATUVARI | Bulut HASKİOĞLU | Patoloji Teknisyeni |
KEMOTERAPİ ÜNİTESİ | Melike DÖNMEZ | Hemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi) |
ORGAN VE DOKU NAKLİ HİZMETLERİ | Ayşe KÖYLÜ | Hemşire(Birim Sorumlusu) |
FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON HİZMETLERİ | Serkan OFLAZOĞLU | Fizyoterapist (Servis Sorumlu Hemşiresi) |
PALYATİF BAKIM HİZMETLERİ | Mehmet KUŞ | Hemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi) |
EVDE SAĞLIK HİZMETLERİ | Gülsün ŞERİFOĞLU | Sağlık Teknikeri (Birim Sorumlusu) |
ANJİO ÜNİTESİ | Ayşe ÇETİN | Hemşire (Birim Sorumlusu) |
TESİS YÖNETİMİ | Mustafa Kemal AKIN | Sivil Savunma Uzmanı |
MUTFAK - YEMEKHANE HİZMETLERİ | Hasan AĞLAYAN | Mutfak Personeli |
ÇAMAŞIRHANE HİZMETLERİ | Urkiye DURMAZ TEMİZ | Temizlik Personeli |
ATIK YÖNETİMİ | Semra DEMİREL | Çevre Sağlığı Teknisyeni |
BİLGİ YÖNETİM HİZMETLERİ | Abdulhamit BOZKURT | Bilgi İşlem Personeli |
DEMİRBAŞ MALZEME HİZMETLERİ | Abdurrahman BEKTAŞ | Hizmetli (D.S.Tüketim ve Mef.Ambarı) |
TÜKETİM AMBARI | Hanifi DOĞRU | Sağlık Memuru (D.S.Tüketim ve Mef.Ambarı) |
BİYOMEDİKAL DEPO HİZMETLERİ | Ahmet BALCI | VHKİ |
TEKNİK HİZMETLER | Emrah ZEMZEMOĞLU | Elektrik Elektronik Mühendisi |
Kemal ERGİNER | Jeoloji Mühendisi (Sürekli İşçi) |
TIBBİ SARF HİZMETLERİ | Sibel BERBER | Eczacı |
ARŞİV HİZMETLERİ (ANABİNA - EK BİNA) | Hüseyin MERT | Müdür Yardımcısı |
DIŞ KAYNAK KULLANIMI | Aylin KİMYACIOĞLU | Bilgi İşlem Personeli (Kalite Birimi) |
GÖSTERGE YÖNETİMİ | Ülkü COŞKUN | Hemşire (Kalite Birimi) |
BÜTÇE
VE
MUHASEBE HİZMETLERİ | Fatma Bozkurt | Sağlık Memuru (Tahakkuk Birimi) |
Hasan Etiz | Araştırmacı (Ön Mali Kontrol Birimi) |
Hilmi Özaydın | Sağlık Memuru (Faturalama Birimi) |
Saniye Bozkurt | Bilgisayar Kullanıcısı (Mutemetlik) |
KLİNİKLER | |
TIBBİ ONKOLOJİ SERVİSİ | Dudu KEKEÇ | Hemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi) |
BEYİN CERRAHİ SERVİSİ | Meral DİKEN | Hemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi) |
GENEL CERRAHİ SERVİSİ | Demet GÜMÜŞLÜ AYNACI | Hemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi) |
GÖĞÜS HASTALIKLARI SERVİSİ | Suna YAMAN | Hemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi) |
NÖROLOJİ SERVİSİ | Seval KELEŞ | Hemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi) |
DAHİLİYE SERVİSİ | Ayşe TIRAŞLI | Hemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi) |
KBB ÇOCUK CERRAHİ SERVİSİ | Yasemin AÇLAN | Hemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi) |
GASTRO CERRAHİ - ONKOLOJİ CERRAHİ SERVİSİ | Sevil TEKİN | Hemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi) |
KARDİYOLOJİ SERVİSİ | Mukaddes GÜNGÖR | Hemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi) |
SÜT ÇOCUĞU SERVİSİ | Aliye ÇELİK | Ebe (Servis Sorumlu Ebesi) |
KADIN DOĞUM SERVİSİ | Şükriye TUNCER | Ebe (Servis Sorumlu Ebesi) |
KADINDOĞUM CERRAHİ - YENİDOĞAN SERVİSİ | Hatice MERT | Ebe (Servis Sorumlu Ebesi) |
NÖROLOJİ - PLASTİK CERRAHİ SERVİSİ | Emel ELMAS ÇITIR | Hemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi) |
ÜROLOJİ SERVİSİ | Selma KÖSEOĞLU | Hemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi) |
ORTOPEDİ SERVİSİ | Mehtap DOĞAN | Hemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi) |
ÇOCUK SERVİSİ | Mustafa Reşit KESİK | Hemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi) |
ENFEKSİYON SERVİSİ | Sevda PEHLİVAN | Hemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi) | |
YANIK VE YARA BAKIM SERVİSİ | Sevcan DENİZ | Hemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi) |
GÜNÜBİRLİK SERVİS | Dilek ÇAKMAK | Hemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi) |
TALASEMİ ÜNİTESİ | Fazilet BİLGİN | Hemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi) |
POLİKLİNİK HİZMETLERİ (EK BİNA) | Serpil ÖZENİR | Hemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi) |
KARMA CERRAHİ- DAHİLİYE -ÇOCUK -GÜNÜBİRLİK SERVİS (EK BİNA) | Hatice PARLAR | Hemşire (Servis Sorumlu Hemşiresi) |